دپارتمان زبان و ادبیات فارسی شهرستان تاکستان
 
قالب وبلاگ
............................صفحه اصلی...................ورود...........عضویت............-- دانشگاه فرهنگیان قزوین کانال سروش کانال سروش کانال سروش کانال سروش

چگونگی محاسبه رتبه بندی معلمان

جزئیات رتبه بندی : با توجه به ابلاغ بخشنامه رتبه بندی و با توجه به ماده ۶۵ قانون خدمات کشوری و جدول حق شغل و تبصره ۳ این ماده سقف امتیاز حق شغل برای معلمان ( نیروهای آموزشی) ۷۷۰۰ امتیاز است بنابراین جزئیات رتبه بندی معلمان به شرح زیر است.

رتبه پایه: ۷۷۰۰ ضربدر ۱۵ درصد برابر ۱۱۵۵ امتیاز می شود که ضربدر ضریب ریالی ۱۳۷۶ برابر ۱۵۸۹۲۸۰ریال می شود که با کسر ۱۰ در صد مالیات و ۹ درصد بازنشستگی خالص در یافتی مربوط به رتبه پایه برابر ۱۲۸۷۳۱۷ ریال است.

رتبه ارشد : ۷۷۰۰ امتیاز ضربدر ۲۵ درصد ۱۹۲۵ امتیاز میشود ضربدر ۱۳۷۶برابر ۲۶۴۸۸۰۰ریال میشود که با کسر مالیات و بازنشستگی خالص در یافتی در رتبه ارشد ۲۱۴۵۵۲۸ ریال است.

رتبه خبره: ۷۷۰۰ امتیاز ضربدر ۳۵ درصد ۲۶۹۵ امتیاز می شود ضربدر ۱۳۷۶ برابر ۳۷۰۸۳۲۰ ریال می شود که با کسر مالیات و بازنشستگی خالص دریافتی در رتبه خبره برابر ۳۰۰۳۷۳۹ریال است .

رتبه عالی : ۷۷۰۰امتیاز ضربدر ۵۰ درصد ۳۸۵۰ امتیاز می شود ضربدر ۱۳۷۶ برابر ۵۲۹۷۶۰۰ ریال میشود که با کسر مالیات و بازنشستگی خالص دریافتی ۴۲۹۱۰۵۶ ریال است
نحوه محاسبه امتیازات حق شاغل : ( بسیار مهم )

حق شاغل از آیتم های زیر گرفته می شود: 1- مدرک تحصیلی ومهارت 2- ساعات ضمن خدمت 3- سنوات کارو تجربه 4- سوابق مدیریت و معاونت و سرپرستی

مدارک ومهارت: زیردیپلم 1300 – دیپلم 1450 – فوق دیپلم 1700 – لیسانس 2100 – فوق لیسانس 2600 و دکتری 3100 امتیاز دارد.

ضمن خدمت : به ازای هر یک ساعت نیم امتیاز: حداکثر 500 امتیاز یا هزار ساعت قابل محاسبه است .( ضمن خدمت بالای 1000 ساعت در حقوق تاثیری ندارد)

سنوات کارو تجربه (به ازای هرسال) : زیردیپلم 18 – دیپلم 25 – فوق دیپلم 32 – لیسانس 39 – فوق لیسانس 46 و دکتری 53 امتیاز دارد.( حداکثر سی سال)

سوابق سرپرستی : به ازای هر سال سوابق مدیریت ،معاونت و سرپرستی (کلا تمامی پست هایی که قبلا حق مسئولیت می گرفتند و یا اکنون حق مدیریت می گیرند) 57.75 (پنجاه و هفت وهفتادو پنج صدم) امتیازتعلق می گیرد.( سقف امتیاز 10 سال)

مثال : آقای کیانی دارای مدرک لیسانس و 22 سال سابقه کار و 1500 ساعت ضمن خدمت و 7 سال سابقه سرپرست شبانه روزی تا پایان سال قبل دارد . اکنون حق شاغل نامبرده را حساب کنید :

لیسانس = 2100 امتیاز

ضمن خدمت = 500 امتیاز ( سقف امتیاز 500 می باشد)

سنوات و تجربه: 22 سال ضرب در 39 می شود = 858 امتیاز

سوابق مدیریت و سرپرستی : 7 سال ضرب در 57.75 می شود= 404.25 امتیاز

جمع امتیازات حق شاغل وی : 3862.25= 404.25+ 858 + 500 + 2100

مبلغ حق شاغل : ریال …….. = ضریب ریالی سالانه * 3862.25

نکته بسیار مهم : حق شاغل کارمندان نباید از هفتاد و پنج درصد (75%) حق شغل آنان تجاوز نماید .
توجه :ضریب ریالی سال 95=1541

طبقه بندی: #مدرسه،
[ جمعه 31 فروردین 1397 ] [ 17:00 ] [ ]
چَمروش نام پرنده ای پارسی و غول آسا می باشد که ریشه در اساطیر ایران باستان دارد. نام چَمروش در کتابهای "بُنْدَهِشْ" (صفحه 31 و 102) "مینَوی خِرَد" (صفحه 82) آورده شده است که مؤبدان زرتشتی آن را بر مبنای آموزه های اوستایی نگاشته اند. چَمروش بدنی همچون شیر، سری همچو عقاب و بالهایی همانند یک پرنده تنومند دارد. چَمروش بعنوان نمونه ای از همه پرندگان روی کره زمین زیر درخت سوما و به عبارتی دیگر رنگ زدا، یعنی "چندتُخمه" در قله البرز سکونت دارد، جایی که "سیمرغ سه انگشته" نیز شب‌ها را در آن به سر می‌برد. این درخت معجزه آسا تخم همه درختان، میوه ها و گیاهان دیگر را در بطن خودش دارد.

هرگاه سیمرغ با آغاز شب در کنار چَمروش زیر درخت می نشیند و یا برای انجام امورات دیگر به پرواز درمی آید، تمامی دانه‌های رسیده آن درخت بر زمین فرود می آیند و چَمروش این دانه‌ها را جمع می کند و آنها را با آذر تیشتَر، یعنی ایزد باران در بخش‌های کره زمین می‌پراکند و جهان را با این تخمها بارور می کند.

هدف چَمروش پشتیبانی و پاسداری از نوامیس ایران و راندن و نابودی بیگانگانی است که سودای گزند به ایران زمین را دارند. داستان آن از این قرار است که دشمنان ایران زمین هر سه سال یکبار برای طراحی نقشه های متعدد روی قله کوه البرز جمع می شوند و قصد تسخیر و نابودی ایران را دارند. در این لحظه ایزد بُرز یا آپام نپات بسرعت چَمروش را از این تصمیم شوم دشمن باخبر می کند و چَمروس بر فراز کوه البرز به پرواز درمی آید و همهٔ دشمنان سرزمین ایران را بسان پرنده‌ای که به دانه‌های ذرت نوک می‌زند، برمی چیند و با منقار قوی خود نابود می کند. چَمروش نام یکی از پهبادهای تهاجمی سپاه پاسداران می باشد و ما از این بینش و نامگذاری فرهنگ دوستانه تقدیر می کنیم.

تلاشمان این باشد که همیشه و همه جا چَمروشی برای صیانت از وطنمان، فرهنگمان، دینمان و مردم عزیزمان باشیم که لیاقت بهترینها را دارد...
https://fa.wikipedia.org منبع

[ دوشنبه 27 فروردین 1397 ] [ 23:27 ] [ امیر حسین خانی ]
[ یکشنبه 12 فروردین 1397 ] [ 01:20 ] [ ]
[ یکشنبه 12 فروردین 1397 ] [ 01:18 ] [ ]
[ یکشنبه 12 فروردین 1397 ] [ 01:16 ] [ ]
[ یکشنبه 12 فروردین 1397 ] [ 01:12 ] [ ]طبقه بندی: ادبیات، #دبیرستان_دوازدهم، #دبیرستان_یازدهم، #دبیرستان_دهم، #نهم، #هشتم، #هفتم،
[ جمعه 10 فروردین 1397 ] [ 05:43 ] [ ]

معنی و محل خط قلب (خط عشق)


خط قلب (خط عشق)

http://bartaryabe.com

محل و معنی

خط قلب (همچنین خط عشق نیز نامیده می شود) این خط یکی از سه خط اصلی در خواندن کف دست است. این خط بالای خط سر و از لبه کف دست از انگشت کوچک در سراسر کف دست وجود دارد و به زیر انگشت اشاره می رسد.
معمولا خط قلب نگرش فرد به عشق و کیفیت عشق را نشان می دهد. این که آیا شما در عشق عمیق هستید یا نه، احساسات شما پیچیده یا ساده است، اگر در زندگی عشق و زندگی با همسرتان هماهنگ باشید و اینکه آیا می توانید یک رابطه شخصی خوب داشته باشید، همه می توانند از این خط منعکس شوند.
خط قلب چیست؟
به طور کلی اگر خط قلب شما عمیق، واضح، منحنی، بدون شکست، مخلوط یا اختلال باشد و به انگشت اشاره یا بین انگشت اشاره و انگشت میانی گسترش یابد، شما یک زندگی عاشقانه و احساس خوبی دارید. اگر در پایان خط دو یا سه چنگال وجود داشته باشد، بسیار بهتر است. این نشان می دهد که شما مسئول، دوست داشتنی و در میان دوستان خود محبوب هستید.

طول

کوتاه
اگر خط قلب شما کوتاه باشد (فقط به انگشت میانی گسترش یابد) نشان می دهد که شما متمركز هستید و دوست دارید بدون فكر كردن عمل کنید. به این ترتیب، شما به راحتی تنها می شوید. زندگی عاشقانه شما نیز صاف و یكدست نیست. (عکس. 1)
بسیار طولانی 
اگر خط قلب شما بسیار طولانی باشد و از هر دو طرف به لبه کف دست برسد (همانطور که در تصویر نشان داده شده است) نشان می دهد که شما خیلی ساده هستید. در حرفه می توانید موفق باشید، اگرچه شما در معرض بسیاری از سختی ها هستید. اگر خط شغلی تان بدون شکستگی و روشن باشد، گمانه زنی های زیادی راجع به شما می كنند. در جنبه ی عشق، مرد شما معمولا عاشقانه است. زنان بیشتر به عشق خود اعتقاد دارند. با این حال، شما معمولا در طول زندگی، برخی تحولات عمده را تجربه می کنید. پس از جدا شدن از همسر خود یا شكسته شدن ازدواج تان، به طور جدی صدمه خواهید دید. (شکل 2)
زیر انگشت اشاره 
همانطور که تصویر نشان می دهد، اگر خط قلب شما زیر انگشت اشاره قرار بگیرد. نشان دهنده فراوانی عشق، رویاهای بزرگ و انتظارات بالا است. (شکل 3)
زیر انگشت میانی و اشاره
اگر خط قلب شما (زیر انگشت اشاره) و (زیر انگشت میانی) باشد، نشان می دهد عشق شما کاملا واقعی است. (شکل 4)

بقیه را در اینجا دانلود فرمایید[ پنجشنبه 9 فروردین 1397 ] [ 03:51 ] [ ]
تلاوت ۱
اجرای سال ۱۳۵۸
سوره ی فتح،دعای ربنا،سوره نمل

دانلود آلبوم به صورت یکجا

-
-

دانلود آلبوم محمدرضا شجریان بنام به یاد پدر ۲ با بالاترین کیفیت

آلبوم محمدرضا شجریان بنام به یاد پدر 2

آلبوم محمدرضا شجریان بنام به یاد پدر ۲

برای دانلود آلبوم به ادامه مطلب مراجعه کنید.

[ پنجشنبه 9 فروردین 1397 ] [ 03:43 ] [ ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

گروه آموزشی زبان و ادبیات فارسی متوسطه اول شهرستان تاکستان
علم فرهنگ
کد شاماد:
1-1-693734-64-0-4
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات